WYPRZEDAŻ
Pluszowy brelok OPIEKUN MEDYCZNY brelok dla opiekuna
Pluszowy brelok OPIEKUN MEDYCZNY brelok dla opiekuna

29,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
Ceramiczny anioł dla opiekuna medycznego do powieszenia
Ceramiczny anioł dla opiekuna medycznego do powieszenia

29,00 zł

Cena regularna: 45,00 zł

Najniższa cena: 45,00 zł
szt.
Maskotka Pielęgniarka Nancy
Maskotka Pielęgniarka Nancy

49,00 zł

Cena regularna: 65,00 zł

Najniższa cena: 65,00 zł
szt.
Ostatnia 1 szt: Brelok rozciągany kratka
Ostatnia 1 szt: Brelok rozciągany kratka

7,90 zł

Cena regularna: 21,00 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt.

25 000 sprzedanych koszulek medycznych w ciągu 10 lat działalności. Nasze koszulki medyczne "cieszą oko" i są bardzo wygodne w codziennym, bieżącym użytkowaniu w Szpitalu, Przychodni, Domu Seniora czy pracy w terenie. Koszulki medyczne zostały podzielone na dział bez nadruków na t-shirtach, polo, z długim rękawem oraz bluzy. Występują z nadrukiem indywidualnym (często wybieranym przez osoby, które już sprawdziły wcześniej nasze podstawowe koszuli i chcą zrobić coś ekstra, taką wyjątkową perełkę np. z nazwą firmy czy imieniem), są także podzielone na zawody medyczne i około medyczne. Na bieżąco poszerzamy naszą ofertę, więc jeśli nie ma jakiegoś wzoru odezwij się do nas. Stworzymy to specjalnie dla Ciebie!

Koszulki medyczne

Porządna koszulka do szpitala, tania koszulka do pracy, eleganckie polo dla medyka, trwałe koszulki medyczne, koszulki z długim rękawem, dobra jakość, śmieszne medyczne nadruki na koszulkach, różne zawody medyczne i ciekawe wzory na koszulkach.

Koszulki zostały podzielone na t-shirty, polo z kołnierzykiem i guzikami, a także koszuli z długim rękawem np. na nocne zmiany. Nasze koszulki goszczą w większości Polskich szpitali i placówek ochrony zdrowia.

Praca w wygodnym ubraniu zwiększa efektywność pracy i zadowolenie personelu medycznego. Łatwość utrzymania koszulki medycznej w czystości dzięki dobremu składowi koszulek okazuje się bardzo praktyczną funkcją koszulek. Koszulki są odpowiednie do częstego, praktycznego użytkowania. Zwykłe koszulki medyczne z napisem i znakiem medycznym będą przez graficzne dopasowanie dobrze wyróżniać zawody medyczne.

Polecamy koszulki medyczne, których ponad 25 000 sztuk wyprodukowaliśmy dla naszych powracających klientów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl