WYPRZEDAŻ
Długopis na stojaku SERCE EKG
Długopis na stojaku SERCE EKG
9,90 zł 4,50 zł
szt.
Torba bawełniana ZABAWNA MEDYCYNKA
Torba bawełniana ZABAWNA MEDYCYNKA
19,90 zł 16,00 zł
szt.
Broszka ZABAWNA MEDYCYNKA!
Broszka ZABAWNA MEDYCYNKA!
29,00 zł 9,90 zł
szt.
Ceramiczny średni Opiekun Medyczny na skrzydłach
Ceramiczny średni Opiekun Medyczny na skrzydłach
65,00 zł 45,00 zł
szt.
O nas

infografika

 
 
Pobierz katalog
 
 
 
Właściciel: Elżbieta Wiśniewska

Od dziecka widok krwi znosiłam najdzielniej z całej rodziny, dlatego byłam zawsze pierwsza do udzielania pierwszej pomocy. Kierunek studiów położnictwo zrodził się przypadkowo w mojej głowie i zbieg wydarzeń spowodował kontynuację licencjatu. Studia magisterskie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym kontynuowałam z prawdziwą przyjemnością.
 
Drugi kierunek ratownictwo medyczne było świadomą decyzją i ogromną miłością do konstruktywnej pomocy, który pogłębiany zostawał na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu. Dzięki połączeniu położnictwa i ratownictwa miałam możliwość odbywania praktyk w wielu jednostkach Pomorza i Warmii i Mazur;) Serdecznie dziękuję:)
 
Swoją pracę zawodową rozpoczęłam na OIOM Noworodkowym na Gdańskiej Zaspie! (dziewczyny jesteście wspaniałe!) i następnie kontynuowałam w Szpitalu im. PCK w Gdyni na Oddziale Ginekologii. Obecnie prowadzę firmę zabawnamedycyna.pl, która chcę, by uprzyjemniała życie moim koleżankom i kolegom medykom, a także służyła edukacji i promocji zdrowia. Dziękuję wszystkim dotychczasowym klientom, za zakupy oraz wszelkie rady i komentarze odnośnie działalności firmy, które służą nam doskonaleniu się, gdyż chcemy, by "pacjent nie tylko miał operację, ale także przeżył ją i doszedł do pełni zdrowia".
 
Pracownik: Natalia Talarek
Od kilku lat związana branżą reklamową, gdzie doskonaliła się i swoją technikę wykonywania produktów w branży reklamowej. Od 6 lat współpracuje z naszym sklepem, gdzie terminowo i rzetelnie realizuje Państwa zamówienia.
 
Współpracują z Nami:
Bartosz Wiśniewski
Mąż Eli, od ponad 15 lat związany z grafiką, założyciel agencji reklamowej ukierunkowanej na rynek medyczny, organizator licznych konferencji medycznych. Wspiera nas swoim doświadczeniem, pomysłami i poprawą organizacji pracy.
 
 
 
Od ponad 7 lat zajmujemy się sprzedażą gadżetów dla pielęgniarek i położnych. Nasza marka stała się liderem w środowisku medycznym. Kształt naszej oferty jest zawsze reakcją na potrzeby rynku. Jeżeli szukasz jakiegoś gadżetu, którego aktualnie nie mamy w ofercie, skontaktuj się z nami, postaramy się go dla Ciebie znaleźć.


Współpracujemy zarówno ze szpitalami, ośrodkami akademickimi, jak również Okręgowymi Izbami Pielęgniarek i Położnych w całej Polsce, czasopismami medycznymi, sklepami medycznymi czy agencjami reklamowymi. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@zabawnamedycyna.pl lub telefonicznie pod numerem 519087871.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Zabawna Medycyna

 

  Regulamin konkursu FB (kliknij ikonę żeby pobrać plik)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl