O nas

infografika

 
 
Pobierz katalog
 
 
 
Właściciel: Elżbieta Wiśniewska

Od dziecka widok krwi znosiłam najdzielniej z całej rodziny, dlatego byłam zawsze pierwsza do udzielania pierwszej pomocy. Kierunek studiów położnictwo zrodził się przypadkowo w mojej głowie i zbieg wydarzeń spowodował kontynuację licencjatu. Studia magisterskie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym kontynuowałam z prawdziwą przyjemnością.
 
Drugi kierunek ratownictwo medyczne było świadomą decyzją i ogromną miłością do konstruktywnej pomocy, który pogłębiany zostawał na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu. Dzięki połączeniu położnictwa i ratownictwa miałam możliwość odbywania praktyk w wielu jednostkach Pomorza i Warmii i Mazur;) Serdecznie dziękuję:)
 
Swoją pracę zawodową rozpoczęłam na OIOM Noworodkowym na Gdańskiej Zaspie! (dziewczyny jesteście wspaniałe!) i następnie kontynuowałam w Szpitalu im. PCK w Gdyni na Oddziale Ginekologii. Obecnie prowadzę firmę zabawnamedycyna.pl, która chcę, by uprzyjemniała życie moim koleżankom i kolegom medykom, a także służyła edukacji i promocji zdrowia. Dziękuję wszystkim dotychczasowym klientom, za zakupy oraz wszelkie rady i komentarze odnośnie działalności firmy, które służą nam doskonaleniu się, gdyż chcemy, by "pacjent nie tylko miał operację, ale także przeżył ją i doszedł do pełni zdrowia".
 
Pracownik: Natalia Talarek
Od kilku lat związana branżą reklamową, gdzie doskonaliła się i swoją technikę wykonywania produktów w branży reklamowej. Od 10 lat współpracuje z naszym sklepem, gdzie terminowo i rzetelnie realizuje Państwa zamówienia.
 
Pracownik: Adam Wiśniewski
Rodzinna firma to podstawa, swoim medycznym doświadczeniem i kreatywnymi pomysłami, dokładnością przy realizacji zamówień i miłą współpracą ze współpracownikami wspiera nas najstarszy pracownik naszej firmie.
 
Współpracują z Nami:
Bartosz Wiśniewski
Mąż Eli, od ponad 20 lat związany z grafiką, założyciel agencji reklamowej ukierunkowanej na rynek medyczny, organizator licznych konferencji medycznych. Wspiera nas swoim doświadczeniem, pomysłami i poprawą organizacji pracy.
 
 
 
Od ponad 7 lat zajmujemy się sprzedażą gadżetów dla pielęgniarek i położnych. Nasza marka stała się liderem w środowisku medycznym. Kształt naszej oferty jest zawsze reakcją na potrzeby rynku. Jeżeli szukasz jakiegoś gadżetu, którego aktualnie nie mamy w ofercie, skontaktuj się z nami, postaramy się go dla Ciebie znaleźć.


Współpracujemy zarówno ze szpitalami, ośrodkami akademickimi, jak również Okręgowymi Izbami Pielęgniarek i Położnych w całej Polsce, czasopismami medycznymi, sklepami medycznymi czy agencjami reklamowymi. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@zabawnamedycyna.pl lub telefonicznie pod numerem 519087871.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Zabawna Medycyna

 

  Regulamin konkursu FB (kliknij ikonę żeby pobrać plik)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl